Balony z helem na każdą okazję

O Firmie

Przesłaniem, które nieustannie towarzyszy nam od początku istnienia naszej firmy jest chęć uczynienia świata piękniejszym. Wyrazem tej myśli przewodniej jest nasza działalność w zakresie dekorowania wszelkiego rodzaju eventów oraz imprez okolicznościowych. Już od 2000 roku, kiedy to powstała nasza firma, wciąż podążamy za najnowszymi trendami i nieustannie powiększamy naszą ofertę w dziedzinie dekoracji. Ponadto, specjalizujemy się również w organizowaniu takich atrakcji jak wypuszczanie pięknych, białych gołębi bądź przygotowywanie pudeł prezentowych wypełnionych balonami.

Tym, co ciągle towarzyszy nam podczas naszej pracy, jest dbałość o jak najwyższą jakość naszych usług. W konsekwencji jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom gwarancję na napełniane przez nas helem balony. Dzięki temu mogą Państwo mieć pewność, że dekoracje te zachowają swój nienaganny wygląd przez cały czas trwania Waszej imprezy.

Obszar naszego działania obejmuje województwa: wielkopolskie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie oraz łódzkie. Na tym terenie kompleksowe usługi świadczą nasze trzy brygady, które dojeżdżają do każdego Klienta i w pełni profesjonalnie obsługują nawet największe imprezy zarówno prywatne, jak i firmowe. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, zarówno jeśli chodzi o wycenę, jak i wszelkiego rodzaju rozwiązania dekoratorskie. Po zakończonej imprezie gwarantujemy również demontaż całej dekoracji.

Wystawiamy faktury płatne przelewem, wykonujemy zlecenia także w godzinach nocnych np. w galeriach handlowych, firmach itp.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.